نشست «بررسی چرایی و چگونگی برگزاری همایش ایران 14»


همایش ملی «ایران 14: رفاه و تأمین اجتماعی» با هدف هم‌اندیشی درباره آموخته‌های سیاستی از رخدادهای تاریخی حوزۀ رفاه و تأمین اجتماعی در ایران قرن چهاردهم خورشیدی در سال پایانی این سده، توسط موسسۀ عالی پژوهش تأمین اجتماعی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، موسسۀ عالی پژوهش با همکاری سازمان تأمین اجتماعی در نظر دارد، مجموعه نشست های تخصصی مرتبط با محورهای این همایش را با هدف به اشتراک گذاشتن رویکردها و تعمیق مسائل و سوالات همایش از طریق راه‌اندازی بحث‌های تخصصی و انتقادی برگزار کند؛ برهمین اساس اولین نشست با موضوع «بررسی چرایی و چگونگی برگزاری همایش ایران 14» به صورت مجازی، فردا؛  17 اسفند 1399، ساعت 13 تا 15 برگزار می‌شود.

در این نشست، دکتر علی حیدری رئیس شورای سیاستگذاری همایش(عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی)، دکتر روزبه کردونی رئیس کمیته علمی همایش (رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی) و دکتر یاسر باقری دبیر علمی همایش (مدیرگروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی) سخنرانی خواهند داشت.
لذا از پژوهشگران، فرهیختگان و متخصصان حوزۀ رفاه و تأمین اجتماعی دعوت می‌شود که در این جلسه هم‌فکری داشته و از طریق ادرس موسسه به نشانی www.ssor.ir در این جلسه مشارکت نمایند.

علاقمندان همچنین می‌توانند جهت آگاهی از جزئیات محورهای پیشنهادی، برگزاری پیش‌نشست‌های همایش و کسب اطلاعات بیشتر به سایت مؤسسه (www.ssor.ir) و سایت همایش (ssor.ir/hamayesh) مراجعه کنند.

 

ورود به وبینار

نشست «بررسی چرایی و چگونگی برگزاری همایش ایران 14»


دیگر وبینار های پیشین
دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.