Try these keywords: happy, success, awesome

rss_feed_for_the_eit_1.png

هفته پژوهش فرصتی برای آسیب‌شناسی پژوهش

13 آبان 1396

 به گزارش روابط عمومی، صبح سه‌شنبه 25 مهرماه نخستین جلسۀ هماهنگی بزرگداشت هفتۀ پژوهش در مؤسسۀ کار و تأمین اجتماعی برگزار شد.

در پی برگزاری موفق مراسم گرامیداشت هفتۀ پژوهش در سال گذشته، به همت مؤسسۀ عالی پژوهش و با همکاری سایر مؤسسات و مجموعه‌های دست اندرکار امر پژوهش در خانوادۀ بزرگ رفاه و تأمین اجتماعی، در سال‌جاری نیز به دعوت دکتر سپهری، رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی، نخستین جلسۀ هم‌اندیشی در خصوص چگونگی برگزاری این رویداد در سال‌جاری، تشکیل شد.

  شرکت‌کنندگان در این جلسه ضمن تأکید بر استفاده از تجربۀ موفق سال پیش، به بیان نقطه نظرات تکمیلی و ارزشمندی پرداختند و مقرر شد؛ با تشکیل دبیرخانۀ دائمی پژوهش و برگزاری جلسات ماهیانه، با حضور اعضای مدعو در این جلسه، شرایط رشد امر پژوهش در مجموعۀ بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  هر چه بیشتر از پیش فراهم شود.

در این جلسه دکتر شهرام غفاری، رئیس مؤسسه عالی پژوهش، از این هفته و گرامیداشت آن به عنوان جریان‌سازی برای پژوهش نام برد و تأکید نمود پژوهش را magic formula  ندانیم و به یاد داشته باشیم پژوهش کاربردی و مسئولانه همراه با حفظ اخلاق پژوهشگری نیازمند زمان است و باید پیش از تصمیم‌سازی پژوهش را مد نظر داشت .

گفتنی است:  25 آذر در تقویم رسمی کشور "روز پژوهش" نامیده شده است.

آدرس و راه های ارتباطی ما

  • تلفن : 88753245 (021) (98+)
  • آدرس : تهران میدان آرژانتین خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) خیابان دهم پلاک 20
  • ایمیل : .
  • دورنگار : 88507421 (021) (98+)

  • اینیستاگرام موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیlinked in موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیگوگل پلاس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیتله گرام موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی