Image
در این صفحات ، موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی  ( SSOR) اطلاعات و تحلیل  در مورد اینکه  چگونه تامین اجتماعی در چارچوب سیاستهای اجتماعی می تواند در مواجه با  پیامدهای اقتصادی و اجتماعی بحران کروناویروس ( COVID-19)نقش افرین باشد ، ارائه می دهد .
شیوع و گسترش کورونا ویروس جدید نه تنها یک بحران بهداشتی است بلکه امروز دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی گام‌های سریع در جهت کاهش تأثیر اقتصادی و اجتماعی COVID-19 برمی‌دارند که تأمین اجتماعی بخش اصلی این پاسخگویی است.
موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی  از طریق رصد رسانه ای کروناویروس Monitor Media Coronavirus در کشورهای مختلف دنیا ، شما را با گزارش‌های رسانه‌های داخلی و بین‌المللی در مورد طیف وسیعی از اقدامات تأمین اجتماعی به‌روز می‌کند.
علاوه بر این ، موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی  ارزیابی‌‌ها‌ی خود را از این اقدامات در مقالات خبری در این وب سایت به اشتراک خواهد گذاشت. برای به‌روزرسانی اطلاعات مرتبط با  بیماری کروناویروس و شیوع آن ، به وب سایت سازمان بهداشت جهانی مراجعه کنید.
اگر شما هم در زمینه واکنش های سیاستی به بحران کرونا پیشنهاد یا نقطه نظری دارید، لطفا با ما در آدرس sp.ssor.ir@gmail.com به اشتراک بگذارید.