سخنی با شما همکاران و دوستان عزیز

یکی از ویژگی های هر سازمان موفقی، داشتن نیروهای خلاق و نوآور می باشد. افرادی که در محیط کاری خود همواره بدنبال خلق ایده های جدید برای حل مسائل و مشکلات پیرامون خود بوده و بی تفاوت از آن عبور نمی کنند. موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی جهت ایجاد فضایی باز برای طراحی ایده کلیه همکاران و مردم عزیز کشورمان که به هر طریقی با فعالیت های سازمان تامین اجتماعی آشنا بوده، اقدام به طراحی بانک ایده نمود. افراد می توانند با ورود به این بانک در کلیه زمینه های کاری حوزه رفاه و تامین اجتماعی ؛ از جمله مسائل بیمه ای، درمانی، مالی، ساختاری، نیروی انسانی، سرمایه گذاری، حقوقی،  فناوری، فرایند های کاری، روش های اجرایی و ........ ایده های خود را برای بهبود فعالیت ها و روش های کاری، جلب رضایت ارباب رجوع ،کاهش هزینه ها و افزایش درآمد سازمان ، اعلام نمایند.  موسسه عالی پژوهش با تمام توان و ظرفیت خود، در چند مرحله به بررسی  این ایده ها در تمامی حوزه های کاری پیشگفت  پرداخته و در هر مرحله بازخورد لازم را به ایده پرداز محترم ارائه خواهد کرد.

مراحل ثبت ایده

  • شما می توانید با عضویت در بانک ایده از طریق درج اطلاعات شخصی و ثبت ایده خود، گواهی اولیه ثبت ایده از طریق ایمیل دریافت کنید.
  • پس از بررسی های لازم درصورتی که ایده ارسالی شرایط کافی و لازم را داشت، از شما درخواست می شود تا نسبت به تکمیل فرم ویژه اقدام کنید. در این صورت گواهی ثبت ایده به نام شما صادر خواهد شد. دقت کنید، ایده هایی که به ذهن شما می آیند ممکن است توسط افراد مختلف پیش از شما ثبت شده باشند ولی اطمینان داشته باشید که موسسه در امانتداری ایده های شما کوتاهی نخواهد کرد.
  • هر سه ماه یکبار فرم های ویژه مورد بررسی قرار گرفته و ایده های برتر هر فصل با مشخصات صاحب ایده در همین سایت اعلام خواهد شد. ضمنا" به برترین ایده ها، هدایایی پرداخت خواهد شد و این افراد به مرحله بعد صعود خواهند کرد.
  • در مرحله آخر به صاحبان ایده های برتر فرصت داده خواهد شد تا با حضور در موسسه، ایده خود را برای داوران تشریح کرده و پس از آن، داوران به نقد و بررسی ایده پرداخته و در نهایت ده ایده به عنوان ایده برتر انتخاب و در پایان هر سال و یا در مناسبت های وِیژه از صاحبان آن تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

«تکمیل فرم»