تأکید بر گسترش همکاری‌های موسسه با مرکز تحقیقات رفاه دانشگاه علوم بهزیستی در نشست مشترک

به گزارش روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی، دکتر کردونی رئیس موسسه و هیئت همراه  با حضور در مرکز تحقیقات رفاه دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی در یک جلسه مشترک با مدیران و کارشناسان این مرکز به بررسی  شیوه‌های مشترک همکاری در راستای اعتلای ظرفیت‌های پژوهشی پرداختند.

دکتر کردونی با اشاره به سیاست‌های کلی موسسه، بر حمایت از طرح‌ها و پژوهش‌های مؤثر در سیاست‌گذاری کلان کشور تأکید کرد و جهت حمایت از کلیه طرح‌های مشترک با مرکز تحقیقات  رفاه اعلام آمادگی کرد. در همین راستا ضمن برشمردن از ظرفیت‌های حمایت از رساله‌های دکتری و کارشناسی ارشد، به لزوم بهره‌مندی دانشجویان از این فرصت‌های حمایتی تحقیقاتی اشاره کرد.  

در ادامه دکتر نرگس اکبرپور مدیر گروه بیمه‌های اجتماعی، به زمینه‌های همکاری مؤسسه با دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی اشاره کرد و افزود که می‌توان پیرامون «توان‌بخشی ازکارافتادگان تحت پوشش سازمان» و همچنین امور مربوط به سالمندان طرح‌های مشترکی را تعریف و اجرایی کرد. در ادامه مدیران گروه‌های افکار سنجی، رصد و ارزیابی و بیمه‌های اجتماعی نیز با اشاره به سوابق مطالعات موسسه، آمادگی خود را برای بررسی نظام‌مند در راستای همکاری‌های مشترک اعلام کردند.

در ادامه این نشست مشترک سرکار خانم دکتر وامقی رئیس مرکز تحقیقات مدیریت رفاه اجتماعی، معرفی کوتاهی از مرکز تحقیقات و کمیته بهزیستی و رفاه کودک ارائه کرد و به معرفی ایده‌های پژوهشی و فرصت‌های همکاری مشترک پرداخت. وامقی بر معرفی دانشجویان توانمند در زمینه‌های مطالعاتی مشترک جهت اخذ حمایت از موسسه تأکید کرد. همچنین در ادامه نشست دکتر حسن رفیعی از اعضای هیئت‌علمی مرکز مطالعات رفاه از ظرفیت به وجود آمده در راستای همکاری‌های پژوهشی استقبال کرد.