به گزارش روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، کتاب‌ها و گزارش‌های کارشناسی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، هم‌اکنون بر روی سامانه ارائه خدمات الکترونیکی کتاب و نشر فیدیبو برای عموم علاقه­مندان قابل‌دسترس است.

امروزه با توسعه فنّاوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی، کتاب و کتاب‌خوانی نیز تحت تأثیر تغییرات فن‌آوری قرار گرفته است. توسعه بستر‌های نوین برای ارائه محصولات نشر و چاپ و دستگاه‌های نوین برای مطالعه متون مختلف، ازجمله کتاب‌خوان‌ها، تبلت­ها و تلفن‌های همراه، موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی را بر آن داشته است تا با این تغییرات همراه شود.

بر این اساس موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی، در راستای ارائه خدمات نوین الکترونیکی نشر کتاب و آشنایی عموم مردم با مفاهیم و گفتمان حوزه‌های رفاه، سیاست‌های اجتماعی و تأمین اجتماعی، با همکاری سامانه فیدیبو، به‌عنوان اولین سامانه تولید و توزیع کتاب الکترونیک، کتاب‌ها و گزارش‌های کارشناسی خود را جهت بهره‌برداری عموم ارائه کرده است.

سامانه فیدیبو مطالعه قانونی کتاب الکترونیک بر روی تلفن همراه، تبلت و رایانه‌های شخصی را ممکن ساخته است. مخاطبان فیدیبو از این امکان برخوردار هستند که قبل از خرید کتاب، نسخه نمونه آن را به‌صورت رایگان مطالعه کنند و در صورت تمایل با هزینه‌ای به‌مراتب کمتر از نسخه چاپی، نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

مخاطبان می‌توانند با نصب برنامه کاربردی فیدیبو بر روی تلفن‌های همراه خود و یا مراجعه به وب‌سایت آن و با جستجوی موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی، کتاب‌ها و گزارش‌های کارشناسی موسسه را تهیه کنند.

لینک اطلاع از آخرین کتاب های موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی بر روی سامانه فیدیبو:

فیدیبو