Try these keywords: happy, success, awesome

rss_feed_for_the_eit_1.png

نشست تخصصی «نوآوری در صنعت توریسم با محوریت توریسم سلامت» برگزار شد

27 تیر 1395

نشست تخصصی«نوآوری در صنعت توریسم با محوریت توریسم سلامت ( فرصتها، چالش‌ها)»  با ارائه آقای دکتر Florian Sengstschmid صاحبنظر حوزه توریسم سلامت از کشور اتریش مطابق برنامه از پیش تعیین شده روز شنبه 26 تیرماه 1395 در محل مؤسسه برگزار شد.

در این نشست، که با حضور چند تن از رؤسای بیمارستانها، اعضای هیئت علمی دانشگاهها، کارشناسان و مشاورین سازمان مدیریت، کارشناسان و مسئولان انجمن خدمات بین‌المللی سلامت ایران، مسئولین و کارشناسان این حوزه در سازمان تأمین اجتماعی،کارشناسان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، نمایندگان یونیدو در ایران و نمایندگانی از بخش خصوصی در حوزه سلامت برگزارشد، حضار ضمن آشنایی با فعالیت‌ مجموعه های متبوع به مبادله اطلاعات و بیان دغدغه های خود در مورد مسائل این حوزه پرداختند و در ادامه سخنران جلسه ضمن اشاره به مباحث کلی گردشگری سلامت، به ذکرفرصتها و چالشهای فعالیت در این حوزه با بیان نمونه موجود در استان کرمانشاه پرداخت.

درادامه حاضرین ضمن پرسش و پاسخ اظهار امیدواری نمودند این نشست سرآغازی برای بررسی و تبادل اطلاعات بیشتر در حوزه گردشگری سلامت در ایران باشد.   

جزییات مربوط به این نشست به زودی در وب سایت مؤسسه منتشر خواهد شد.

آدرس و راه های ارتباطی ما

  • تلفن : 88753245 (021) (98+)
  • آدرس : تهران میدان آرژانتین خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) خیابان دهم پلاک 20
  • ایمیل : Info@ssor.ir
  • دورنگار : 88507421 (021) (98+)

  • اینیستاگرام موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیlinked in موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیگوگل پلاس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیتله گرام موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

Baner ketab 1.jpg