Try these keywords: happy, success, awesome

rss_feed_for_the_eit_1.png

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت هزیـنه و کیفـیت خدمـات درمانی

12 شهریور 1396

به گزارش روابـط عمومی کارگاه آمـوزشی (workshop) با عنوان مدیریت هزیـنه و کیفـیت خدمـات درمانی در روزهای شـشم، هفتـم، هشـتم و یازدهـم شهـریورماه، با همت گروه سلامت و واحد آموزش مؤسسۀ عالی پژوهش، در بیمارستان میلاد برگزار گردید. مباحث این دوره در دو بخش سه‌روزه و یکروزه، توسط اساتید دانشگاه ملبورن استرالیا آقای پروفسور  Stephen Duckett و خانم پروفسور Terri Jackson ارائه شد.

بخش نخست کارگاه که با حضور چهل تن از مدیران و کارشناسان درمان و اقتصاد سازمان تأمین اجتماعی و سازمانهای بیمه‌گر به معرفی نظام سلامت استرالیا و کانادا، روشهای تأمین مالی، مدیریت بیمارستان،  روشهای کنترل هزینه و مکانیسم‌های آن اختصاص داشت چالش‌های اساسی نظام سلامت استرالیا و کانادا بررسی شد.

از ویژگی‌های دورۀ مذکور انجام کارهای گروهی به‌منظور شناسایی مشکلات و چالش‌های نظام سلامت ایران و ارائۀ راه حل توسط شرکت‌کنندگان و اساتید بود.

در بخش دوم کارگاه که شنبه یازدهم اردیبهشت و با مشارکت ارزندۀ مدیران بیمارستان‌ها و کارشناسان بهبود کیفیت بیمارستان و امور ستادی سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد مطالب مهمی در زمینۀ بهبود کیفیت و ایمنی بیمار توسط پروفسور جکسون و دکتر بهلولی فارغ التحصیل دکترای مدیریت از کانادا ارائه شد.

شایان ذکر است همزمان با این جلسه در سازمان تأمین اجتماعی جلسۀ پنل پرسش و پاسخ نیز توسط پروفسور داکت با حضور مدیران ارشد سازمان برگزار شد و در ارتباط با مشکلات درمان سازمان و راه حل های موجود به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

آدرس و راه های ارتباطی ما

  • تلفن : 88753245 (021) (98+)
  • آدرس : تهران میدان آرژانتین خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) خیابان دهم پلاک 20
  • ایمیل : .
  • دورنگار : 88507421 (021) (98+)

  • اینیستاگرام موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیlinked in موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیگوگل پلاس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعیتله گرام موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

Baner ketab 1.jpg